8N3DV85BC-0100CDI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8N3DV85BC-0100CDI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Fitxak: 1.8N3DV85BC-0100CDI8.pdf2.8N3DV85BC-0100CDI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
8N3DV85BC-0100CDI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8N3DV85BC-0100CDI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6864 pcs Datuen fitxa 1.8N3DV85BC-0100CDI8.pdf2.8N3DV85BC-0100CDI8.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V Mota VCXO
Hornitzaileen gailuen paketea 6-CLCC (7x5) Series FemtoClock® NG
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-CLCC
Beste izenak IDT8N3DV85BC-0100CDI8
IDT8N3DV85BC-0100CDI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 100MHz, 195.3125MHz
Deskribapen zehatza VCXO IC 100MHz, 195.3125MHz 6-CLCC (7x5) Egungo hornidura 120mA