855S54AKILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 855S54AKILFT
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLOCK MANANGEMENT
Fitxak:
  • Mezua
855S54AKILFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 855S54AKILFT fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLOCK MANANGEMENT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6651 pcs Datuen fitxa
Series - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Clock IC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
855X
855X
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG MONO 2.46MM 2COND
Stockean: 16319 pcs
Deskarga: 855X.pdf
RFQ
85599
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SET WR RAT OPEN END DUAL SAE 8PC
Stockean: 812 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN MAGJACK 12PORT 1000 BASE-T
Stockean: 6848 pcs
Deskarga: 85586-1005.pdf
855HC5700KR
855HC5700KR
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 8.5UF 10% 700VAC AXIAL
Stockean: 336 pcs
Deskarga: 855HC5700KR.pdf
8558
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" PLAST
Deskarga: 8558.pdf
855LC5700K5PM8
855LC5700K5PM8
deskribapena: CAP FILM 8.5UF 700VAC CHAS MT
Stockean: 474 pcs
Deskarga: 855LC5700K5PM8.pdf
deskribapena: WR RAT OPEN END 3/4
Deskarga:
deskribapena: KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" PLAST