844021BGI-01LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 844021BGI-01LFT
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC CLOCK GEN ETHERNET 8-TSSOP
Fitxak: 844021BGI-01LFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
844021BGI-01LFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 844021BGI-01LFT fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC CLOCK GEN ETHERNET 8-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13842 pcs Datuen fitxa 844021BGI-01LFT.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.465 V Mota Clock Generator
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP Series FemtoClock®
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Irteera LVDS Beste izenak ICS844021BGI-01LFT
ICS844021BGI-01LFT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Crystal
Maiztasuna - Geh 170MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/Yes