844004AGI-04LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 844004AGI-04LF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SYNTHESIZER 4LVDS 24-TSSOP
Fitxak: 844004AGI-04LF.pdf
  • Mezua
844004AGI-04LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 844004AGI-04LF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SYNTHESIZER 4LVDS 24-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3338 pcs Datuen fitxa 844004AGI-04LF.pdf
Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V Mota Frequency Synthesizer
Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP Series FemtoClock®
Ratio - Input: Irteera 2:4 Packaging Tube
Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Irteera LVDS Beste izenak ICS844004AGI-04LF
ICS844004AGI-04LF-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako LVCMOS, LVTTL, Crystal
Maiztasuna - Geh 680MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/No