844002AG-01LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 844002AG-01LFT
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Fitxak: 844002AG-01LFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
844002AG-01LFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 844002AG-01LFT fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9131 pcs Datuen fitxa 844002AG-01LFT.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.465 V Mota Frequency Synthesizer
Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP Series FemtoClock®
Ratio - Input: Irteera 2:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Irteera LVDS Beste izenak ICS844002AG-01LFT
ICS844002AG-01LFT-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Clock, Crystal
Maiztasuna - Geh 170MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/No
Diferentziala - Sarrera: irteera No/Yes Oinarriaren zati kopurua ICS844002-01
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
844001AGILFT
844001AGILFT
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
Stockean: 7096 pcs
Deskarga: 844001AGILFT.pdf
RFQ
8440
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3"