843201AG-375LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 843201AG-375LFT
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SYNTHESIZER 375MHZ 16-TSSOP
Fitxak: 843201AG-375LFT.pdf
  • Mezua
843201AG-375LFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 843201AG-375LFT fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SYNTHESIZER 375MHZ 16-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6990 pcs Datuen fitxa 843201AG-375LFT.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.465 V Mota Frequency Synthesizer
Hornitzaileen gailuen paketea 16-TSSOP Series FemtoClock®
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Irteera LVPECL Beste izenak ICS843201AG-375LFT
ICS843201AG-375LFT-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Crystal
Maiztasuna - Geh 375MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/No
Diferentziala - Sarrera: irteera No/Yes Oinarriaren zati kopurua ICS843201-375
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
843204AGILF
843204AGILF
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC SYNTHESIZER LVPECL 48-TSSOP
Stockean: 6421 pcs
Deskarga: 843204AGILF.pdf
RFQ
843201AG-375LF
843201AG-375LF
deskribapena: IC SYNTHESIZER 375MHZ 16-TSSOP