79RC32H435-350BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-350BC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 79RC32H435-350BC
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Fitxak: 79RC32H435-350BC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
79RC32H435-350BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 79RC32H435-350BC fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4573 pcs Datuen fitxa 79RC32H435-350BC.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 256-CABGA (17x17) Abiadura 350MHz
Series Interprise™ Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR
Packaging Tray Pakete / kasua 256-LBGA
Beste izenak IDT79RC32H435-350BC
IDT79RC32H435-350BC-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 350MHz 256-CABGA (17x17) Core Prozesadorea MIPS32
Co-prozesadoreak / DSP - Oinarriaren zati kopurua 79RC32
Interfaze gehigarriak I²C, PCI, SPI, UART
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
79RC32H435-300BCG
79RC32H435-300BCG
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
Stockean: 3264 pcs
Deskarga: 79RC32H435-300BCG.pdf
RFQ
79RC32H435-300BCGI
79RC32H435-300BCGI
Stockean: 5334 pcs
Deskarga: 79RC32H435-300BCGI.pdf
RFQ
79RC32H435-350BCG
79RC32H435-350BCG
deskribapena: IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Deskarga: 79RC32H435-350BCG.pdf
deskribapena: IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Deskarga: 79RC32H435-266BCGI.pdf
79RC32H435-350BCGI
79RC32H435-350BCGI