79RC32H435-266BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-266BCG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 79RC32H435-266BCG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Fitxak: 79RC32H435-266BCG.pdf
  • Mezua
79RC32H435-266BCGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 79RC32H435-266BCG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2935 pcs Datuen fitxa 79RC32H435-266BCG.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 256-CABGA (17x17) Abiadura 266MHz
Series Interprise™ Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR
Packaging Tray Pakete / kasua 256-LBGA
Beste izenak IDT79RC32H435-266BCG
IDT79RC32H435-266BCG-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 266MHz 256-CABGA (17x17) Core Prozesadorea MIPS32
Co-prozesadoreak / DSP - Oinarriaren zati kopurua 79RC32
Interfaze gehigarriak I²C, PCI, SPI, UART
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
79RC32H435-300BCI
79RC32H435-300BCI
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
Stockean: 3803 pcs
Deskarga: 79RC32H435-300BCI.pdf
RFQ
79RC32H434-350BCGI
79RC32H434-350BCGI
deskribapena: IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Stockean: 6915 pcs
Deskarga: 79RC32H434-350BCGI.pdf
RFQ
79RC32H435-266BC
79RC32H435-266BC
deskribapena: IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA