72V821L15TFI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V821L15TFI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SYNC 512X9X2 15NS 64QFP
Fitxak: 72V821L15TFI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V821L15TFIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V821L15TFI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6310 pcs Datuen fitxa 72V821L15TFI.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V821L15TFI
IDT72V821L15TFI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 18K (1K x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA