72V801L15PFGI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V801L15PFGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP
Fitxak: 72V801L15PFGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72V801L15PFGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V801L15PFGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4378 pcs Datuen fitxa 72V801L15PFGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V801L15PFGI8
IDT72V801L15PFGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 4.6K (256 x 9 x 2)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA