72V3680L10PFI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V3680L10PFI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SS 16384X36 128TQFP
Fitxak: 72V3680L10PFI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V3680L10PFI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V3680L10PFI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5913 pcs Datuen fitxa 72V3680L10PFI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 128-TQFP (14x20)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 128-LQFP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria Tamaina 576K (16K x 36) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Funtzio Synchronous FWFT euskarria Yes
Expansion Type Depth, Width Datu-tasa 100MHz
Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA Autobusa norabidea Uni-Directional