72V3670L7-5PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V3670L7-5PFGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SS 8192X36 7-5NS 128TQFP
Fitxak: 72V3670L7-5PFGI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
72V3670L7-5PFGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V3670L7-5PFGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO SS 8192X36 7-5NS 128TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1722 pcs Datuen fitxa 72V3670L7-5PFGI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 128-TQFP (14x20)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 128-LQFP Beste izenak IDT72V3670L7-5PFGI
IDT72V3670L7-5PFGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 288K (8K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA