72V3641L15PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V3641L15PFG8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V3641L15PFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SYNCFIFO 1024X36 15NS 120TQFP
Fitxak: 72V3641L15PFG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72V3641L15PFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V3641L15PFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SYNCFIFO 1024X36 15NS 120TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2974 pcs Datuen fitxa 72V3641L15PFG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 120-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 120-LQFP Beste izenak IDT72V3641L15PFG8
IDT72V3641L15PFG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 36K (1K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 400µA