72V3640L7-5BB8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V3640L7-5BB8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SS 1024X36 7-5NS 144BGA
Fitxak: 1.72V3640L7-5BB8.pdf2.72V3640L7-5BB8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
72V3640L7-5BB8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V3640L7-5BB8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3751 pcs Datuen fitxa 1.72V3640L7-5BB8.pdf2.72V3640L7-5BB8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 144-PBGA (13x13)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 144-BGA Beste izenak IDT72V3640L7-5BB8
IDT72V3640L7-5BB8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 36K (1K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA