72V36110L7-5PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V36110L7-5PFGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena 3.3V SUPERSYNC II 36BIT FIFO
Fitxak: 1.72V36110L7-5PFGI.pdf2.72V36110L7-5PFGI.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 783 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
  • Mezua
72V36110L7-5PFGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V36110L7-5PFGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena 3.3V SUPERSYNC II 36BIT FIFO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 783 pcs Datuen fitxa 1.72V36110L7-5PFGI.pdf2.72V36110L7-5PFGI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 128-TQFP (14x20)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 128-LQFP Beste izenak 800-2593
IDT72V36110L7-5PFGI
IDT72V36110L75PFGI
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 4.7M (131K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA