72V36100L7-5BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V36100L7-5BB
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 64X36 7-5NS 144BGA
Fitxak: 1.72V36100L7-5BB.pdf2.72V36100L7-5BB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
72V36100L7-5BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V36100L7-5BB fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 1197 pcs Datuen fitxa 1.72V36100L7-5BB.pdf2.72V36100L7-5BB.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 144-PBGA (13x13)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 144-BGA Beste izenak IDT72V36100L7-5BB
IDT72V36100L7-5BB-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 2.25M (64K x 36)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA