72V293L7-5PFI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V293L7-5PFI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 65536X18 80QFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V293L7-5PFI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V293L7-5PFI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO 65536X18 80QFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4384 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Pakete / kasua 80-LQFP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA
Autobusa norabidea Uni-Directional Sarbide Denbora 5ns
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
72V293L7-5PF
72V293L7-5PF
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP