72V283L7-5PFGI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V283L7-5PFGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 32768X18 7-5NS 80QFP
Fitxak: 72V283L7-5PFGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72V283L7-5PFGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V283L7-5PFGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO 32768X18 7-5NS 80QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1798 pcs Datuen fitxa 72V283L7-5PFGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 80-LQFP Beste izenak IDT72V283L7-5PFGI8
IDT72V283L7-5PFGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 576K (32K x 18)(64K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA