72V275L10TFG8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V275L10TFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SS 32768X18 10NS 64STQFP
Fitxak: 72V275L10TFG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
72V275L10TFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V275L10TFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO SS 32768X18 10NS 64STQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1725 pcs Datuen fitxa 72V275L10TFG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V275L10TFG8
IDT72V275L10TFG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 576K (32K x 18)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 60mA