72V273L7-5PFI
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V273L7-5PFI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 16384X18 7-5NS 80QFP
Fitxak: 1.72V273L7-5PFI.pdf2.72V273L7-5PFI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V273L7-5PFIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V273L7-5PFI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6498 pcs Datuen fitxa 1.72V273L7-5PFI.pdf2.72V273L7-5PFI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 80-LQFP Beste izenak IDT72V273L7-5PFI
IDT72V273L7-5PFI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 288K (16K x 18)(32K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA