72V263L7-5PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V263L7-5PFI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 8192X18 80QFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V263L7-5PFI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V263L7-5PFI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO 8192X18 80QFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2926 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Pakete / kasua 80-LQFP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 144K (8K x 18)(16K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA