72V253L7-5PFGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V253L7-5PFGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 4096X18 7-5NS 80QFP
Fitxak: 1.72V253L7-5PFGI8.pdf2.72V253L7-5PFGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72V253L7-5PFGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V253L7-5PFGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO 4096X18 7-5NS 80QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3691 pcs Datuen fitxa 1.72V253L7-5PFGI8.pdf2.72V253L7-5PFGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 80-LQFP Beste izenak IDT72V253L7-5PFGI8
IDT72V253L7-5PFGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 72K (4K x 18)(8K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA