72V245L15PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V245L15PFI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SYNC 4KX18 15NS 64QFP
Fitxak: 1.72V245L15PFI8.pdf2.72V245L15PFI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V245L15PFI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V245L15PFI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6655 pcs Datuen fitxa 1.72V245L15PFI8.pdf2.72V245L15PFI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V245L15PFI8
IDT72V245L15PFI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 72K (4K x 18)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA