72V241L10PFG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V241L10PFG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SYNC 4KX9 10NS 32QFP
Fitxak: 1.72V241L10PFG.pdf2.72V241L10PFG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
72V241L10PFGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V241L10PFG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO SYNC 4KX9 10NS 32QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5749 pcs Datuen fitxa 1.72V241L10PFG.pdf2.72V241L10PFG.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 32-TQFP (7x7)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 32-LQFP Beste izenak IDT72V241L10PFG
IDT72V241L10PFG-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 36K (4K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA