72V231L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V231L10PFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-TQFP
Fitxak: 1.72V231L10PFG8.pdf2.72V231L10PFG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
72V231L10PFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V231L10PFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7094 pcs Datuen fitxa 1.72V231L10PFG8.pdf2.72V231L10PFG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 32-TQFP (7x7)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LQFP Beste izenak IDT72V231L10PFG8
IDT72V231L10PFG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 18K (2K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA