72V223L7-5PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V223L7-5PF8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 512X18 7-5NS 80QFP
Fitxak: 1.72V223L7-5PF8.pdf2.72V223L7-5PF8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V223L7-5PF8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V223L7-5PF8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 7041 pcs Datuen fitxa 1.72V223L7-5PF8.pdf2.72V223L7-5PF8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 80-LQFP Beste izenak IDT72V223L7-5PF8
IDT72V223L7-5PF8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 9K (512 x 18)(1K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA