72V221L15JI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V221L15JI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V221L15JI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32PLCC
Fitxak: 1.72V221L15JI8.pdf2.72V221L15JI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V221L15JI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V221L15JI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6837 pcs Datuen fitxa 1.72V221L15JI8.pdf2.72V221L15JI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC (14x11.46)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT72V221L15JI8
IDT72V221L15JI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina 9K (1K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA