72V2113L7-5PFGI8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V2113L7-5PFGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC MEM FIFO SUPERSYNCII 80-TQFP
Fitxak: 72V2113L7-5PFGI8.pdf
  • Mezua
72V2113L7-5PFGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V2113L7-5PFGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC MEM FIFO SUPERSYNCII 80-TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4331 pcs Datuen fitxa 72V2113L7-5PFGI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Pakete / kasua 80-LQFP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 133.3MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA