72V2111L15PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V2111L15PFI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SS 512X9 15NS 64QFP
Fitxak: 72V2111L15PFI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V2111L15PFIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V2111L15PFI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6810 pcs Datuen fitxa 72V2111L15PFI.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V2111L15PFI
IDT72V2111L15PFI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 4.5M (512K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Autobusa norabidea Uni-Directional Oinarriaren zati kopurua 72V2111
Sarbide Denbora 10ns
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
72V2111L15PF8
72V2111L15PF8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC FIFO SS 512X9 15NS 64QFP
Stockean: 2720 pcs
Deskarga: 72V2111L15PF8.pdf
RFQ
72V2111L15PFGI
72V2111L15PFGI
deskribapena: IC FIFO SYNC 3.3V 15NS 64-TQFP