72V2105L15PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V2105L15PFI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Fitxak: 1.72V2105L15PFI.pdf2.72V2105L15PFI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V2105L15PFIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V2105L15PFI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 2898 pcs Datuen fitxa 1.72V2105L15PFI.pdf2.72V2105L15PFI.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V2105L15PFI
IDT72V2105L15PFI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 4.5M (256K x 18)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 66.7MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 60mA