72V2101L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V2101L10PFG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP
Fitxak: 72V2101L10PFG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
72V2101L10PFG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V2101L10PFG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC FIFO 262144X9 10NS 64TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1448 pcs Datuen fitxa 72V2101L10PFG8.pdf
Tentsioa - hornidura 3.15V ~ 3.45V Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (14x14)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 64-LQFP Beste izenak IDT72V2101L10PFG8
IDT72V2101L10PFG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina 2.25M (256K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Synchronous
FWFT euskarria Yes Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 100MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA