72V06L25JI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V06L25JI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72V06L25JI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC ASYNCH 8192X18 25NS 32PLCC
Fitxak: 1.72V06L25JI8.pdf2.72V06L25JI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72V06L25JI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72V06L25JI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4350 pcs Datuen fitxa 1.72V06L25JI8.pdf2.72V06L25JI8.pdf
Tentsioa - hornidura 3V ~ 3.6V Hornitzaileen gailuen paketea 32-PLCC (14x11.46)
Series 72V Gaitasuna birmoldatzea Yes
Bandera programagarriak euskarria No Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT72V06L25JI8
IDT72V06L25JI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina 144K (16K x 9)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Asynchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 28.5MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 75mA