72413L25SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 72413L25SO8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
Fitxak: 1.72413L25SO8.pdf2.72413L25SO8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
72413L25SO8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 72413L25SO8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3327 pcs Datuen fitxa 1.72413L25SO8.pdf2.72413L25SO8.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5V ~ 5.5V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Series 7200 Gaitasuna birmoldatzea No
Bandera programagarriak euskarria No Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Beste izenak IDT72413L25SO8
IDT72413L25SO8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina 320 (64 x 5)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Asynchronous
FWFT euskarria No Expansion Type Depth, Width
Datu-tasa 25MHz Uneko - Hornikuntza (Max) 60mA
Autobusa norabidea Uni-Directional Oinarriaren zati kopurua 72413
Sarbide Denbora 25ns
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
72412 CHARCOAL 1/2
72412 CHARCOAL 1/2"X150'
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Stockean: 2377 pcs
Deskarga:
RFQ
72413L45SO8
72413L45SO8
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
Stockean: 5957 pcs
Deskarga: 72413L45SO8.pdf
RFQ
72413L25SO
72413L25SO
Deskarga: 72413L25SO.pdf
fabrikatzaileak: Coto Technology
deskribapena: RELAY REED SPDT 1A 24V