71V67603S133BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67603S133BQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V67603S133BQ
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: 1.71V67603S133BQ.pdf2.71V67603S133BQ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
136 pcs
  • Mezua
71V67603S133BQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V67603S133BQ fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5991 pcs Datuen fitxa 1.71V67603S133BQ.pdf2.71V67603S133BQ.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak IDT71V67603S133BQ
IDT71V67603S133BQ-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (256K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 133MHz