71V65803S150BQG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65803S150BQG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V65803S150BQG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: 71V65803S150BQG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
136 pcs
  • Mezua
71V65803S150BQGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V65803S150BQG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6187 pcs Datuen fitxa 71V65803S150BQG.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak IDT71V65803S150BQG
IDT71V65803S150BQG-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 150MHz