71V65603S100BQGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65603S100BQGI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V65603S100BQGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: 71V65603S100BQGI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
272 pcs
  • Mezua
71V65603S100BQGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V65603S100BQGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5700 pcs Datuen fitxa 71V65603S100BQGI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak IDT71V65603S100BQGI
IDT71V65603S100BQGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (256K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 100MHz 5ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 100MHz