71V3578S133PFGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3578S133PFGI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V3578S133PFGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Fitxak: 71V3578S133PFGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
71V3578S133PFGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V3578S133PFGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12360 pcs Datuen fitxa 71V3578S133PFGI8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak IDT71V3578S133PFGI8
IDT71V3578S133PFGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (256K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14) Erlojuaren maiztasuna 133MHz