71V35761S200BGGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V35761S200BGGI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V35761S200BGGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Fitxak: 1.71V35761S200BGGI.pdf2.71V35761S200BGGI.pdf
  • Mezua
71V35761S200BGGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V35761S200BGGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3546 pcs Datuen fitxa 1.71V35761S200BGGI.pdf2.71V35761S200BGGI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 119-PBGA (14x22)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 119-BGA Beste izenak IDT71V35761S200BGGI
IDT71V35761S200BGGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 119-PBGA (14x22) Erlojuaren maiztasuna 200MHz