71V3556SA100BQI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA100BQI8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V3556SA100BQI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Fitxak: 71V3556SA100BQI8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
71V3556SA100BQI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V3556SA100BQI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 21048 pcs Datuen fitxa 71V3556SA100BQI8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 165-CABGA (13x15)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 165-TBGA Beste izenak IDT71V3556SA100BQI8
IDT71V3556SA100BQI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns 165-CABGA (13x15) Erlojuaren maiztasuna 100MHz