71V2546S100BGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71V2546S100BGI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ
Fitxak: 71V2546S100BGI8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
71V2546S100BGI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71V2546S100BGI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16831 pcs Datuen fitxa 71V2546S100BGI8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.135 V ~ 3.465 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 119-BGA
Beste izenak IDT71V2546S100BGI8
IDT71V2546S100BGI8-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria mota Volatile Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36)
Memoria interfazea Parallel Memoria formatua SRAM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns