71T75602S133BGG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75602S133BGG8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 71T75602S133BGG8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Fitxak: 71T75602S133BGG8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
71T75602S133BGG8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 71T75602S133BGG8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3915 pcs Datuen fitxa 71T75602S133BGG8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 2.625 V
Teknologia SRAM - Synchronous ZBT Hornitzaileen gailuen paketea 119-PBGA (14x22)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 119-BGA Beste izenak IDT71T75602S133BGG8
IDT71T75602S133BGG8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 18Mb (512K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Erlojuaren maiztasuna 133MHz