7130SA55TFI/2703
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7130SA55TFI/2703
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP
Fitxak: 7130SA55TFI/2703.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7130SA55TFI/2703ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7130SA55TFI/2703 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5268 pcs Datuen fitxa 7130SA55TFI/2703.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 64-TQFP (10x10)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 64-LQFP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)