7130SA45JI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7130SA45JI8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7130SA45JI8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7130SA45JI8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5610 pcs Datuen fitxa
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 45ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 52-PLCC (19.13x19.13)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 52-LCC (J-Lead) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)