7130LA55FB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7130LA55FB
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 8K PARALLEL 48FPACK
Fitxak: 7130LA55FB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 645 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
7130LA55FBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7130LA55FB fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 645 pcs Datuen fitxa 7130LA55FB.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 48-FPACK
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 48-FlatPack Beste izenak IDT7130LA55FB
IDT7130LA55FB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount