70V7599S133DR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7599S133DR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V7599S133DR
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 208PQFP
Fitxak: 1.70V7599S133DR.pdf2.70V7599S133DR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70V7599S133DRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V7599S133DR fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 6305 pcs Datuen fitxa 1.70V7599S133DR.pdf2.70V7599S133DR.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 208-PQFP (28x28)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 208-BFQFP Beste izenak IDT70V7599S133DR
IDT70V7599S133DR-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28) Erlojuaren maiztasuna 133MHz