70V7519S166BF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7519S166BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V7519S166BF
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 9M PARALLEL 208CABGA
Fitxak: 70V7519S166BF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 707 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14 pcs
  • Mezua
70V7519S166BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V7519S166BF fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 707 pcs Datuen fitxa 70V7519S166BF.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 208-CABGA (15x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 208-LFBGA Beste izenak IDT70V7519S166BF
IDT70V7519S166BF-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 9Mb (256K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15) Erlojuaren maiztasuna 166MHz