70V5388S200BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V5388S200BCG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V5388S200BCG
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA
Fitxak: 1.70V5388S200BCG.pdf2.70V5388S200BCG.pdf
  • Mezua
70V5388S200BCGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V5388S200BCG fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3129 pcs Datuen fitxa 1.70V5388S200BCG.pdf2.70V5388S200BCG.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Quad Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 256-CABGA (17x17)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 256-LBGA Beste izenak IDT70V5388S200BCG
IDT70V5388S200BCG-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 1.125Mb (64K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 200MHz 3ns 256-CABGA (17x17) Erlojuaren maiztasuna 200MHz