70V5388S133BC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V5388S133BC8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V5388S133BC8
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA
Fitxak: 1.70V5388S133BC8.pdf2.70V5388S133BC8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70V5388S133BC8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V5388S133BC8 fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 3317 pcs Datuen fitxa 1.70V5388S133BC8.pdf2.70V5388S133BC8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Quad Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 256-CABGA (17x17)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 256-LBGA Beste izenak IDT70V5388S133BC8
IDT70V5388S133BC8-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 1.125Mb (64K x 18) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 133MHz 3.4ns 256-CABGA (17x17) Erlojuaren maiztasuna 133MHz