70V3599S133BFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V3599S133BFGI
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 208CABGA
Fitxak: 70V3599S133BFGI.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 817 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14 pcs
  • Mezua
70V3599S133BFGIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V3599S133BFGI fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 208CABGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 817 pcs Datuen fitxa 70V3599S133BFGI.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 208-CABGA (15x15)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 208-LFBGA Beste izenak IDT70V3599S133BFGI
IDT70V3599S133BFGI-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-CABGA (15x15) Erlojuaren maiztasuna 133MHz