70V3599S133BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3599S133BC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70V3599S133BC
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Fitxak: 1.70V3599S133BC.pdf2.70V3599S133BC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 922 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
70V3599S133BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70V3599S133BC fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 922 pcs Datuen fitxa 1.70V3599S133BC.pdf2.70V3599S133BC.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page - Tentsioa - hornidura 3.15 V ~ 3.45 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous Hornitzaileen gailuen paketea 256-CABGA (17x17)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 256-LBGA Beste izenak IDT70V3599S133BC
IDT70V3599S133BC-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Memoria mota Volatile
Memoria Tamaina 4.5Mb (128K x 36) Memoria interfazea Parallel
Memoria formatua SRAM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Erlojuaren maiztasuna 133MHz